Kosmetika

Základem výrobků Dafnas Skincare je ayurvédská filozofie (Ayur '= život, Veda = znalost), která vidí tělo a mysl jako silně propojené. Používáním přírodních produktů s výběrem esenciálních olejů a rostlinných výtažků podle ayurvédské tradice, člověk výrazně zlepšuje svou pokožku i pohodu. Podle ayurvedských principů existují 3 základní Doshas (nebo typy lidí) - Vatta, Pitta a Kapha, které jsou v různé míře přítomny v každé osobě. Zachovávání těchto Doshasů v rovnováze je klíčem ke zdraví všech systémů těla včetně kůže. Produkty Dafnas's Skincare jsou navrženy tak, aby pomohly zachovat rovnováhu mezi jednotlivými typy.

V přípravcích naleznete 100% přírodní a bio-éterické oleje, které mají přirozené obnovovací vlastnosti. Mnoho olejů má silné antibakteriální, antivirové, protiplísňové nebo protizánětlivé účinky, které jsou příznivé pro pokožku. Některé látky zjemňují a zklidňují; zatímco jiné působí na omlazení a pozvedají ducha.

Během rituálů zažijete masáž pomocí Kansa Wand hůlky, která se v ayurvédě používá už 5 000 let. Kansa Wand je magický nástroj na masáž obličeje, který působí jako rituál krásy pro lifting a vyhlazení pokožky.  Starověká ayurvéda tvrdí, že Kansa je „léčivý kov“. Měď má v ayurvédě celou řadu prospěšných účinků díky svým detoxikačním a antimikrobiálním vlastnostem.Masáž obličeje s Kansa Wand pomáhá vyrovnávat pH pokožky, redukuje jemné vrásky, zpevní pokožku, zjemní a vyčistí.

Přijměte mé pozvání a nechte se hýčkat přírodní kosmetikou, pro kterou je prioritou dlouhodobě krásně vypadající, zářivá a zdravá pleť, která dýchá, je přirozeně vyživovaná a hydratovaná a díky tomu pomaleji stárne.

Těším se na vaši návštěvu.

Petra Hurtová

Nacházíte se:

Pojďte se na okamžik zastavit a dopřát svému tělu i duši příjemné uvolnění a vaší pleti dotyk neobyčejných přírodních přípravků. S láskou a citem jsme pro vás vybrali 100 % přírodní španělskou značku Dafna’s Personal Skincare, která je založená na tradiční ayurvédké filosofii s bioaktivními složkami v kombinaci s vysoce pokročilými vědeckými biotechnologiemi. 

Přehled ošetření Dafna’s Personal Skincare

Hloubkově čistící rituál

Hloubkově čistící rituál reguluje tvorbu přebytečného mazu a nedokonalostí bez zbytečného vysušování pleti. Díky použití speciálních produktů a masáže pomocí Kansa Wand zmírňuje tvorbu zánětlivých ložisek. Rituál je tudíž vhodný i pro pleť trpící akné, rosaceou a vysoce citlivou pokožku.

1 500 Kč/ 60 min(odlíčení, detoxikační peeling, čištění, Kansa Wand masáž, maska, závěrečná péče)

Relaxační- liftingový rituál

Náš relaxační - liftingový rituál přizpůsobíme na míru vašemu momentální stavu pleti. Během rituálu si vychutnáte kombinaci manuální liftingové masáže se stavem hluboké relaxace. Liftingová masáž stimuluje buněčnou aktivitu, tonizuje pleť a navrací pevné kontury tváři, krku i dekoltu. Povadlé rysy se opět zpevní a vy znovu objevíte zářivou a mladistvou pleť.

1 700 Kč/ 60 min (odlíčení, detoxikační peeling, liftingová masáž, liftingová maska, závěrečná péče)

Rozjasňující - hydratační rituál

Rozjasňující rituál pleť oživuje, sjednocuje tón pleti a dodává extra dávku hydratace. Je vhodný pro pleť zašedlou a unavenou, kterou viditelně projasňuje hned dvojí masáží. Masáž s pomocí Kansa Wand zvyšuje vstřebávání účinných látek do pleti, zatímco závěrečná lymfatická drenáž pomocí gua sha houbiček odvádí z lymfatického systému toxiny.  Výsledkem je pleť rozjasněná, viditelně hydratovaná a mladistvá.

1 900 Kč/ 90 min (odlíčení, detoxikační peeling, úprava obočí, masáž Kansa Wand, masáž obličeje, krku a dekoltu, aktivní sérum, ošetření očního okolí, hydratační maska, závěrečná péče)

Luxusní anti-age rituál

Luxusní anti-age rituál pro zralou pleť, který zpomaluje známky stárnutí pomocí unikátní kombinace aktivních látek a speciální masáže s pomocí Kansa Wand. Liftingová masáž zvyšuje vstřebávání účinných látek a zlepšuje odvod odpadních látek z buněčných struktur. Výsledkem je pleť revitalizovaná, zregenerovaná, vyživená a viditelně omlazená.

2 500 Kč/ 120 min (odlíčení, detoxikační peeling, masáž chodidel, úprava obočí, masáž Kansa Wand, liftingová masáž obličeje, krku a dekoltu, anti-age sérum, ošetření očního okolí, maska, masáž rukou, závěrečná péče)

Rituál věčného mládí

Hýčkající ošetření a nejefektivnější péče. Exkluzivní holistický rituál, který dokonale vypíná pleť a zároveň svým aromaterapeutickým působením pomáhá nalézt vnitřní klid a harmonii mysli. Jde o unikátní rituál, kde se snoubí působení vysoce efektivních látek s kombinací několika masážních technik (liftingová, lymfatická a akupresurní). Luxusní anti-age rituál pro pleť zralou, která touží být rozmazlována. Výsledkem je pleť revitalizovaná, zregenerovaná, vyživená, viditelně omlazená, šťavnatá a plná energie.

3 100 Kč/ 150 min (odlíčení, akupresurní masáž, detoxikační peeling, úprava obočí, masáž Kansa Wand, liftingová masáž, anti-age sérum, ošetření očního okolí, hydratační maska, masáž chodidel, lymfatická masáž obličeje, vyhlazující maska, masáž rukou, aktivní sérum, závěrečné ošetření)

Video Kosmetika
Kontakt

Hotel Central Park
Hakenova 652
Poděbrady 290 01
zobrazit na mapě

+420 321 409 990
+420 770 144 459

Kompletní kontakty
Napište nám / ptejte se…
hotel Golfi Poděbrady