Kosmetika

Kosmetika

Na cestě ke zdravé a zářící pleti můžeme být Vaším průvodcem.
Dlouhodobě kvalitní a nadstandardní výsledky se dostaví pouze při skloubení pravidelné salonní a domácí péče s optimálními kosmetickými přípravky, kde každý krok má své
opodstatnění.

Užívejte si svoji pleť!
Děkujeme za Vaši návštěvu. Ester Tapley.

Nacházíte se:

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout luxusní kosmetické ošetření MARIA GALLAND s viditelnými výsledky. Přímo po ošetření můžete rovnou na večeři, Vy i Vaše pleť budete zářit.

Přehled ošetření MARIA GALLAND PARIS

Klientce bude konkrétní ošetření doporučeno v kabině po úvodní diagnostice pleti.Všechna ošetření jsou v délce 90 minut.

Ošetření s MODELAČNÍ MASKOU proti stárnutí

Zahřívací maska modeluje rysy a mění výraz obličeje, zvedá kontury a povislé tváře, čistí, vyhlazuje a rozjasňuje, redukuje dvojitou bradu, přináší o 90% mladší vzhled obličeje.
3 400 Kč/ 90 min

Hydratační ošetření dodávající energii žíznivé pleti HYDRA GLOBAL 20+

Hydratuje, odstraňuje šupinky a zašedlosti, eliminuje nepohodlí pleti. Okamžitá pomoc pro dehydrovanou pokožku, vhodná pro muže i ženy.
2 360 Kč/ 90 min

Ošetření obnovující hustotu pleti ACTIV AGE 50+

Dodává hustotu a pevnost pleti, objemově vyplňuje a vypíná, používá lehké textury a je obzvláště vhodné pro klientky v perimenopauze či menopauze, jejichž pleť má vyšší nároky na textury přípravků atd.
2 800 Kč/ 90 min

Omlazující liftingové ošetření ABSOLUTE YOUTHFUL LIFTING 40+

Okamžitě zpevňuje a definuje kontury obličeje, načechrává pleť a vyhlazuje vrásky. Ideální pro pozvednutí, vyrýsovaní a dosažení viditelně mladšího vzhledu. Stimuluje buněčnou aktivitu.
2 730 Kč/ 90 min

Omlazující rozjasňující ošetření LUMIN ÉCLAT 30+

Přináší okamžité rozjasnění unavené a mdlé pleti. Intenzivně čistí a minimalizuje první vrásky. Speciální masážní tahy podporují energii a navrací pleti rovnováhu.
2 300 Kč/ 90 min

Použití výkonné ultrazvukové špachtle

Nejsou-li kontraindikace, rádi použijeme výkonnou ultrazvukovou špachtli na šetrné čištění a zapracování aktivních látek.
ZDARMA

Úprava a barvení obočí

Upravené obočí podtrhuje krásu každé ženy.
90 Kč

Kosmetika
Kosmetika
 
Kontakt

Hotel Central Park
Hakenova 652
Poděbrady 290 01
zobrazit na mapě

+420 321 409 990
+420 770 144 459

Kompletní kontakty
Napište nám / ptejte se…
hotel Golfi Poděbrady